DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu manote, kad prekė buvo sugadinta transportavimo metu - susiekite su mumis, naudodamiesi kontaktinius rekvizitus ar kontaktinę formą, ir mes nedelsiant pradėsime spręsti Jūsų atvejį

Patvirtindami paskyrą Jūs prisiimate visą atsakomybę už siutų turinį. Taip pat patvirtinimo sistema leidžia mums užtikrinti saugumą, bei atgrasyti asmenis siekiančius pasipelnyti apgaulės būdu.

Apmokėjimo pranešimą su sąskaita gausite iškart po siuntos atvykimo į Lenkijos sandėlį. Administratoriai apskaičiuos tikslias kainas už paslaugas ir Jums atsiųs apmokėjimo pranešimą SMS žinute ir/ar el. paštu.

Siuntas į mūsų sandėlį turi pristatyti kurjeris, kiti pristatymo būdai šiuo metu nėra galimi. Jei siunta bus pristatyta į paštomatą ar atsiėmimo punktą – prašome kuo skubiau susisiekti su mumis, kad išspręstume problemą.

Sandėlio adresą rasite prie apsipirkimo instrukcijos. Prisijungę prie savo paskyros paspauskite mygtuką „Mūsų sandėliai“. Atsivėrusiame lange pamatysite mūsų sandėlių adresus.

Siuntos būsenas atsidarę siuntų puslapį ir prie pasirinktos siuntos paspaudę. Prisijungę prie savo paskyros paspauskite mygtuką „Mano užsakymai“. Atsivėrusiame lange pamatysite savo užsakymus ir jų būsenas.

Apie siuntos atvykimą į Lietuvą Jums bus pranešta el. paštu. Taip pat siuntos būseną galite peržiūrėti „Mano užsakymai“ puslapyje prie norimos siuntos.

Siuntų vežimo reisus dažniausiai darome du kartus savaitėje – antradienį ir ketvirtadienį, tačiau išimtiniais atvejais (didelis siuntų kiekis, ypatingas užsakymas ir t.t) reisų skaičius gali kisti.

Taip, vežame įvairaus dydžio ir gabaritų siuntas. Kilus klausimų dėl nestandartinių/didelių gabaritų siuntų transportavimo kreipkite naudodami kontaktinius rekvizitus ar kontaktinę formą.

Siuntas mūsų sandėlyje Lenkijoje galima laikyti 30 kalendorinių dienų (išimtiniais atvejais ilgiau jei klientas to pageidauja). Siuntas mūsų sandėlyje Lietuvoje galima laikyti 30, o už kiekvieną papildoma dieną taikomas 1 euro mokestis.

Taip. Atsiimantis asmuo turėtų žinoti užsakymo numerį.

Visas sąskaitas rasite prisijungę prie savo paskyros, paspaudę mygtuką „Mano užsakymai“ ir šalia norimo siuntinio paspaudę mygtuką „Sąskaita“.

Taip, Jūs galite rinktis iš kitų Lenkijos internetinių parduotuvių, kuriuos siūlo pirkinių pristatymą Lenkijoje.

Taip, Jūs turite galimybę siųstis didesnį kiekį siuntinių. Jūsų pageidavimų siuntas galime kaupti iki tam tikro, iš anksto nurodyto kiekio (dėl šios paslaugos prašome kreiptis naudojantis kontaktiniais rekvizitais ar kontaktinę formą).

Taip, Jūs turite galimybę siųstis didesnį kiekį siuntinių. Jūsų pageidavimų siuntas galime kaupti iki tam tikro, iš anksto nurodyto kiekio (dėl šios paslaugos prašome kreiptis naudojantis kontaktiniais rekvizitais ar kontaktinę formą).